خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

دیدار دكتر اکبر اعلمی با یکی از سران سه قوه

   

   

  دكتر اعلمی، نماینده مجلس ششم و هفتم و کاندیدای رد صلاحیت شده مجلس هشتم و نهم در حاشیه اظهارنظر در مورد حادثه فرودگاه جده به دیدار خود با یکی از روسای سه قوه اشاره کرده است. دیداری که به احتمال زیاد با روحانی، رئیس جمهور و برای رایزنی در مورد انتخابات مجلس دهم بوده است.

   

  به گزارش ائل، اکبر اعلمی یکی از چهره های همیشه جنجالی سیاسی در تبریز و حتی کل ایران بوده است. نماینده سابق مجلس که موضع گیری های شاذ باعث شده است تا در لیست سیاه تائید صلاحیت های شورای نگهبان قرار بگیرد.

  پس از دو دوره نمایندگی مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس ششم و هفتم، او دو بار در انتخابات مجلس هشتم و نهم و دو بار در انتخابات ریاست جمهوری دهم و یازدهم ثبت نام کرده است و البته این ثبت نام ها حاصلی جز رد صلاحیت نداشته است.

  او که سابقه روزنامه نگاری نهم دارد این روزها برای بیان مواضع خود از بهار نیوز، سایت خبری نزدیک به اصلاح طلبان تندرو استفاده می کند و با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات مجلس دهم باید منتظر اظهارنظرهای بیشتری از این فعال سیاسی منتسب به اصلاح طلبان تندرو باشیم.

  اعلمی صبح امروز به اظهارنظر در مورد حادثه فرودگاه جده و حواشی آن از جمله سواستفاده از این جریان برای بیان مطالب نژادپرستانه پرداخته است و این اظهارنظر اعلمی با تیتر "از ایران دفاع کنیم اما نه بارویکردنژادپرستانه" منتشر شده است.

  اما آنچه که در خبر منتشره از وی به چشم می خورد؛ اشاره به دیدار اخیر اعلمی با یکی از رؤسای سه قوه است.

  جملاتی که اعلمی از زبان رئیس قوه ای که با او دیدار کرده است در مورد حادثه جده نقل کرده است؛ اینگونه قابل تفسیر است که این دیدار در یک یا دو هفته گذشته بوده است.

  با توجه به مواضع سیاسی اعلمی کسی انتظار دیدار وی با روسای قوای مقننه و قضائیه را ندارد و احتمالا اعلمی با رئیس جمهور دیدار کرده است.

  اصلاح طلبان در مقاطع مختلف یک و نیم سال گذشته اعلام کرده اند که باید از دولت روحانی سهم داشته باشند و با نزدیک شدن به رقابت های انتخاباتی مجلس دهم هم انتظار کمک دولت برای تصرف کرسی های بهارستان را دارند. یکی از زمینه های اصلی انتظار اصلاح طلبان تندرو از رئیس جمهور تلاش برای اخذ تائید صلاحیت از شورای نگهبان برای چهره های دارای سابقه رد صلاحیت است.


  این مطلب تا کنون 30 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : مجلس ,کرده ,صلاحیت ,اعلمی ,انتخابات ,اصلاح ,اصلاح طلبان ,طلبان تندرو ,رئیس جمهور ,انتخابات مجلس ,مورد حادثه ,اصلاح طلبان تندرو ,مورد حادثه فرودگاه ,
  دیدار دكتر اکبر اعلمی با یکی از سران سه قوه

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر